Teātris ir kā dāvana manā radošajā mākslinieces dzīvē, un par to esmu dziļi pateicīga. Darbojoties Ogres teātrī, es izjūtu pozitīvu kopīgu rezonansi, strādājot ar komandu. Jebkurai radošai personībai ir dabiski būt individuālistam, un teātris patiesi ir izaicinājums katram noslēpt savu ego un sadarboties,, lai kopīgi radītu ko skatītājus apburošu. Pamazām, soli pa solim, mēs iestudējam izrādi, kas nogatavojas kā ābols ābelē un, kad tā patiesi ir gatava, tā iekrīt skatītāju sirdīs un sāk savu neatkarīgo skatuves dzīvi.
Izrādes mākslinieka un kostīmu mākslinieka darbs skatītājiem ir pamanāms uzreiz. Tā ietekme nosaka skatuves telpas un izrādes atmosfēru. Skatītāji pēta kostīmus, ierauga, izjūt gaismu un muzikālās partitūras, pēta izrādes programmiņu. Meistarīgi un mākslinieciski organizētā skatuves atmosfērā vēl izteiksmīgāk ir pamanāma režija un aktieru darbs, jo tie viens otru papildina un paceļ.
Paldies visiem, ar kuriem man nācies strādāt! Es mācos no jums, novēroju un priecājos, ka mēs spējam atrast aizvien jaunus ideju risinājumus. Mākslinieka darbs ir gan aizraujošs un ēterisks, gan smags un mokošs. Strādājot pie jebkuras izrādes, es piedzīvoju visu izjūtu paleti, un tas liek man justies dzīvai.
Dzimusi 14. aprīlī Rīgā. Beigusi Latvijas Mākslas akadēmiju, iegūstot maģistra grādu Audiovizuālās mediju mākslā (2008), un Latvijas Universitāti, iegūstot bakalaura grādu Mākslas pedagoģijā (1998).
Strādā ar grafisko un tekstila dizainu, iespieddarbu dizainu. Ir mākslas un dizaina priekšmetu skolotāja Profesionālās ievirzes Mākslas skolās, vada Lietišķās mākslas studiju “Tīna”.
Ogres teātra māksliniece, kostīmu māksliniece, publicitātes iespieddarbu māksliniece – kopš 2013. gada.
Veidojusi kostīmus Ogres teātra izrādēm:
- Muzikāls uzvedums “Teātra karuselis”, 2024
- J. O’Nīls “Garās dienas ceļš uz nakti”, 2024
- B. Brehts “Puntila un Mati”, 2023
- L. Akurātere “Uz vienas stīgas. A una corda”, 2023
- H. Ibsens “Sanatorija” (“Tautas ienaidnieks”), 2022
- H. Gulbja “Olivers”, 2022
- Ž. Kokto “Vakars ar Kokto”, 2021
- O’Henrija “Gudro dāvana”, virtuālā izrāde, 2020
- Ž. Della, Ž. Sibleirasa “Lai dzīvo Bušona!”, 2020
- A. Kivirehka “Seši”, virtuālā izrāde, 2020
- “Ziemassvētku stāsti”, 2019
- P. Barijē, Ž. P. Gredī “Rītdiena ir tālu” (“Četrdesmit karāti”), 2019
- A. Čehova “Ivanovs”, 2018
- R. Dāla “Matilde”, 2017
- O. Vailda “Cik svarīgi būt nopietnam”, 2016
- H. Ibsena “Bernika projekts” (“Sabiedrības balsti”), 2015
- A. Eglīša “Omartija kundze”, 2014
- Ž. B. Moljēra “Skapēna blēdības”, 2013
- R. Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”, 2013